12 Nisan 2015 Pazar

Moshos Garden Ürünleri


Selam kızlar
Moshos Garden ürünlerini artık duymayanınız kalmamıştır.Yüzde yüz doğal ürünler olması sebebiyle daha çok tercih edilen bir ürün oldu kendileri. Benim de severek kullandığım bir marka. Bu arada Moshos Garden çekilişim devam ediyor kızlar, haberiniz olsun. Hala katılmadıysanız tık tık


Sıcak havlu yüz temizleyicisinden çok memnunum. Ancak açık söylemek gerekirse uygulaması bana biraz zahmetli geliyor. Tembel biri olarak uzun uğraş işlere gelemiyorum. Yüzümü yıka ve çık tarzı ürünlerle temizlemeyi tercih ediyorum.Ama işlevsellik yönünden çok güzel bir ürün. Diğer temizleyicilerle yüzümü temizlesem bile havluya sildiğimde illaki bir makyaj lekesi bulaşır. Dedim ya hemen yıka ve çık yaptığımdan belki de çok iyi temizleyemiyorum. Ancak Moshosla yüzüme ürünü sürüp sıcak bir havluyla iyice sildiğimde bir daha havluya leke bulaşma gibi bi durum söz konusu değil. Yüzünüzü tamamen temizleyen makyaj ve kirlerden arındıran bir ürün. Benim ki bitmek üzere. 


Moshos Garden saç balsamı beğendiğim bir ürün. Saça sürüp 1 saate yakın bekliyorsunuz. Sürümü biraz zor. Ben 2 kere falan denedim. Yarısı çoktan bitti. Halbuki çok kısa saçlarım var. Eğer uzun saçlara sahipseniz 1 kutuyu bir günde bitirebilirsiniz. Çünkü değişik bir kıvamı var ve sürdüğünüzde bile sanki sürmemişsiniz hissi veriyor.
Yüz maskesi de oldukça güzel. 10 dk bekleyip yıkıyorsunuz. Uzun süre gidecek bir ürün. Yüzünüzde temizlenmiş hissini bırakıyor zaten. Daha yumuşak ve pürüzsüz hissediyorsunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder